Resultat Skellefteå Travbana 061202

BIS Ove Karlsson/Marika Nilsson, Skellefteå Tan 95,5 p
Klass M Albin Jonsson hermelin, viltgrå 94 p
Uno Berglunds Minne Ove K o Marika N Tan 286 p
Klass A Ove K o Marika N Tan 286p
Klass B Stefan Hedenström Belgisk Hare 283,5 p
Bästa junior Albin Jonsson Dvärgvädur, viltgrå 283,5 p
Bästa hermelin Maria o Patrik Wikberg hermelin, chinchilla 95 p
Elitklass
1 Johan Lindström 379,5p
2 Therese Nordlund 378,5p
3 Maria o Patrik Wikberg 377,5p
4 Therese Nordlund 377,5p
5 Catherine Lindström 377,5p
Klass A
1 Ove Karlsson/Marika Nilsson, Skellefteå Tan, svart 286,0 P Stam
2 Catherine Lindström Skellefteå Dvärgvädur, viltgrå 284,5 P Grhanar
3 Therese Nordlund Skellefteå Hermelin, viltgrå 84,0 P Stam
4 Maria & Patrik Wikberg Ånäset Hermelin, chinchilla 284,0 P Grhanar
5 Albin Jonsson Umeå Dvärgvädur, viltgrå 283,5 P Stam
6 Inger Milton Röbäck Dvärgvädur, madagascar 283,5 P Grhanar 
7 Marita Junebladh Umeå Hermelin, viltgrå 283,5 P Grhanar
8 Stefan Hedenström Skellefteå Hermelin, blåögd 283,5 P Grhanar
9 Ove Karlsson/Marika Nilsson, Skellefteå Lilla Chinchilla, chinchilla 95,0 P Hona
10 Albin Jonsson Umeå Hermelin, chinchilla 95,0 P Hona
11 Therese Nordlund Skellefteå Tan, svart 95,0 P Hane
12 Johan Lindström Skellefteå Hermelin, rödögd 95,0 P Hane
13 Ida Lundberg Bygdeå Hermelin, black and white 94,5 P Hona
14 Marie Idenäs Byske Lilla Tysk Vädur, viltgrå 94,5 P Hona
15 Karlsson Ove och Nilsson Marika Skellefteå Lilla Havana 94,5 P Hona
16 Sandra Nilsson Sikfors Dvärgvädur, svart 94,5 P Hona
17 Sandra Nilsson Sikfors Hermelin, svart 94,5 P Hona
18 Nina Karlsson Dikanäs Dvärgvädur, viltgul 94,5 P Hane
19 Albin Jonsson Umeå Hermelin, viltgrå 94,5 P Hane
20 Eva Fahlgren Byske Rex, blå zobel 94,5 P Hane
21 Marie Idenäs Byske Hermelin, blå zobel 94,5 P Hane
22 Sandra Nilsson Sikfors  Hermelin, viltgrå 282,0 P Grhanar
23 Marion Wallman Sidensjö Hermelin, silver svart 94,0 P Hona
24 Karina Sandberg Roknäs Dvärgvädur, madagascar 94,0 P Hona
25 Eva Fahlgren Byske Rex, blå 94,0 P Hona
26 Emeli Löfgren Umeå Hermelin, blåögd 94,0 P Hona
27 Sandra Nilsson Sikfors Dvärgvädur, madagascar 94,0 P Hona
28 Sandra Nilsson Sikfors Lilla Tysk Vädur, viltgrå-manteltecknad 94,0 P Hona
29 Marie Idenäs Byske Dvärgvädur, blå 94,0 P Hona
30 Lisa Vernersson Vännäs New Zealand Red 94,0 P Hona
31 Marita Junebladh Umeå Hermelin, blå zobel 94,0 P Hona
32 Eva Fahlgren Byske Dvärgvädur, isabella 94,0 P Hane
33 Lena Hedenström Skellefteå Hermelin, svart 94,0 P Hane
34 Erika Jonsson Umeå Hermelin, viltröd 94,0 P Hane
Klass B
1 Stefan Hedenström Skellefteå Belgisk Hare, viltröd 283,5 P Grhonor
2 Therese Nordlund Skellefteå Tan, brun 283,0 P Grhonor
3 Maria & Patrik Wikberg Ånäset Hermelin, chinchilla 95,0 P Hona
4 Therese Nordlund Skellefteå Dvärgvädur, viltgrå 95,0 P Hona
5 Johan Lindström Skellefteå Hermelin, rödögd 95,0 P Hona
6 Therese Nordlund Skellefteå Hermelin, viltgrå 95,0 P Hane
7 Emeli Löfgren Umeå Lilla Havana 282,5 P Grhanar
8 Emeli Löfgren Umeå Dvärgvädur, svart 94,5 P Hona
9 Inger Milton Röbäck Dvärgvädur, madagascar 94,5 P Hona
10 Erika Jonsson Umeå Hermelin, viltröd 94,5 P Hona
11 Emeli Löfgren Umeå Dvärgvädur, viltgrå 282,0 P Grhanar
12 Lisa Quang Sikfors Dvärgvädur, isabella 94,0 P Hona
13 Sandra Nilsson Sikfors Hermelin, svart 94,0 P Hona
14 Catherine Lindström Skellefteå Hermelin, havanna 94,0 P Hona
15 Anna-Lena Karlsson Dikanäs Dvärgvädur, viltgul-manteltecknad 94,0 P Hona
16 Nina Karlsson Dikanäs Dvärgvädur, viltgul 94,0 P Hane
17 Frida Sandberg Roknäs Lilla Tysk Vädur, viltgrå 94,0 P Hane
18 Emeli Löfgren Umeå Lilla Tysk Vädur, viltgul 94,0 P Hane
19 Carolina Wallman Sidensjö Tan, brun 94,0 P Hane
20 Marita Junebladh Umeå Hermelin, blue zobel and white 94,0 P Hane
Klass M
1 Albin Jonsson Umeå Hermelin, viltgrå 94,0 P